O apartamentach Górski Eden

widok na apartamenty Górski Eden

Górski Eden to kameralny kompleks nowoczesnych apartamentów usytuowany w Czorsztynie w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego nieopodal Szczawnicy (12 km). Każdy apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz obszernego tarasu z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie, Tatry oraz ruiny Zamku w Czorsztynie.

Nasi goście mogą korzystać z szybkiego Internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu, parkingu na zewnątrz obiektu, placu zabaw dla dzieci na zewnątrz budynku w ogrodzie, obszernego tarasu widokowego na parterze oraz za dodatkową opłatą z monitorowanego garażu podziemnego.

Elementami wspólnego użytkowania na każdej kondygnacji jest klatka schodowa oraz winda, dzięki czemu lokale w budynku dostępne są dla osób niepełnosprawnych. Forma obiektu, zastosowane materiały wykończenia zewnętrznego: jak szlachetny kamień, szkło i aluminium oraz stonowana kolorystyka, z jednej strony nawiązują do formy lokalnej zabudowy, wpisując obiekt w kontekst miejsca, z drugiej zaś nadają budynkowi współczesny, nowoczesny wyraz architektury. Budynek usytuowany jest na terenie zamkniętym, monitorowanym, stanowiącym zieloną enklawę ciszy i spokoju.

Partnerzy

Sokolica
Górski Edennoclegi Kluszkowcenoclegi