O apartamentach Górski Eden

widok na apartamenty Górski Eden

Górski Eden to kameralny kompleks nowoczesnych apartamentów usytuowany w Czorsztynie w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego nieopodal Szczawnicy (12 km). Każdy apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz obszernego tarasu z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie, Tatry oraz ruiny Zamku w Czorsztynie.

Nasi goście mogą korzystać bez dodatkowych opłat z: monitorowanego garażu podziemnego, parkingu na zewnątrz obiektu, obszernego tarasu widokowego na parterze, placu zabaw na zewnątrz budynku, szybkiego Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Elementami wspólnego użytkowania na każdej kondygnacji jest klatka schodowa oraz winda, dzięki czemu lokale w budynku dostępne są dla osób niepełnosprawnych. Forma obiektu, zastosowane materiały wykończenia zewnętrznego: jak szlachetny kamień, szkło i aluminium oraz stonowana kolorystyka, z jednej strony nawiązują do formy lokalnej zabudowy, wpisując obiekt w kontekst miejsca, z drugiej zaś nadają budynkowi współczesny, nowoczesny wyraz architektury. Budynek usytuowany jest na terenie zamkniętym, monitorowanym, stanowiącym zieloną enklawę ciszy i spokoju.

Partnerzy

Sokolica

Górski Edennoclegi Kluszkowcenoclegi

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress