Apartamenty – części wspólne

Pragnąc zapewnić naszym gościom jak najbardziej komfortowy wypoczynek zadbaliśmy o to, by zlokalizowane w Czorsztynie apartamenty Górski Eden charakteryzowały się zarówno wysokim standardem wnętrz, jak i części wspólnych oraz zewnętrznych. Dzięki temu cały nasz obiekt zapewnia nie tylko odpowiedni poziom luksusu, ale i bezpieczeństwa. Całość została zaaranżowana w taki sposób, by czuć się swobodnie i komfortowo.
Wybrałeś Szczawnicę, Czorsztyn, Pieniny na wakacje w górach lub ferie w górach?
Rewelacyjna decyzja, gdyż nasze apartamenty to zamknięta i bezpieczna posesja z pięknym ogrodem, w którym najmłodsi goście mogą bawić na świeżym powietrzu. Dodatkowo w ogrodzie przygotowaliśmy plac zabaw Little Tikes, na którym dzieci mogą korzystać z huśtawki, zjeżdżalni, piaskownicy, karuzeli oraz bujaczków.
W tym czasie dorośli mając na uwadze swoje dzieci mogą również korzystać z wypoczynku w ogrodzie apartamentów Górski Eden Czorsztyn nieopodal Szczawnicy. Wyposażony jest on w wygodne meble z technorattanu, hamaki oraz posiada altanę ogrodową. Z każdego miejsca ogrodu rozpościera się cudowna panorama Tatry słowackie i polskie oraz na Babią Górą.
Pragniemy też zaznaczyć, że celem zapewnienia spokoju wszystkim gościom wynajmującym  apartamenty w Czorsztynie -  Górski Eden nieopodal Szczawnicy, cisza nocna obowiązuje bezwzględnie od godziny 22.00 do 6.00.
Szczawnica, Krynica, Zakopane z dziećmi lub bez nich, w sezonie wakacyjnym to nie zawsze cisza i spokój. Jeżeli zatem marzysz o prawdziwym wypoczynku, wybierz oddalony od Szczawnicy o zaledwie 12 km Czorsztyn. Oferujemy bowiem apartamenty Górski Eden, w których króluje komfort, spokój, cisza i wyjątkowo przyjazna atmosfera, a to wszystko w otoczeniu niezwykle urokliwej okolicy!