Z dziećmi w Górskim Edenie

Ferie w górach czy wakacje w górach to wspaniały pomysł na wspólny, rodzinny czas. Rewelacyjnym wyborem będą apartamenty Górski Eden w Czorsztynie nieopodal Szczawnicy. Dlaczego? ... to idealne miejsce na noclegi w górach z dziećmi.
Oferowane przez Czorsztyn apartamenty Górski Eden są stworzone do rodzinnych wakacji w górach. Piękne, obszerne apartamenty zapewnią przestrzeń zarówno do wspólnych zabaw, jak i do chwili wytchnienia w ciszy. W pełni wyposażone aneksy kuchenne sprawią, że przygotowanie rodzinnych posiłków będzie prawdziwą przyjemnością, natomiast jadalnia z wygodnym stołem czy taras rewelacyjne sprawdzą się podczas wspólnych śniadań czy kolacji.
Zlokalizowane w Czorsztynie apartamenty nieopodal Szczawnicy to też wspaniałe zabawy na świeżym powietrzu. Na terenie ogrodzonej posesji znajduje się piękny, zadbany ogród, w którym najmłodsi mogę bawić się w berka, chowanego lub też spędzać czas na placu zabaw wyposażonym w: huśtawkę, zjeżdżalnię, piaskownicę, karuzelę oraz bujaczki.
Nie zapomnieliśmy o rodzicach i opiekunach, którzy podczas harców swoich pociech mogą odetchnąć na hamakach, leżakach lub w ogrodowej altanie.
Dzięki tak zaprojektowanej przestrzeni zarówno dorośli jak i dzieci mogą wypocząć i spędzić cudowne wakacje czy ferie w górach.
Dodatkowo noclegi w Czorsztynie w Górskim Edenie zapewniają obcowanie ze wspaniałą przyrodą i cudownymi widokami, które czynią nasze apartamenty wyjątkowymi. Natomiast mnogość okolicznych atrakcji sprawi, że spędzone noclegi w górach z dziećmi na pewno nie będą nudne.
Rodzicom oferuje Szczawnica noclegi z dziećmi, jednak prawdziwy raj dla rodzin znajduje się w oddalonym o 12 km Czorsztynie. Dlaczego? ...odnajdą tu spokój, świeże powietrze i moc atrakcji. W pobliskiej, bo zaledwie 750 m od apartamentów Górski Eden bacówce dzieci mogą spotkać się z wiejskimi zwierzakami - pogłaskać owcę lub cielaczka oraz skosztować wyśmienitego, prawdziwego oscypka, bundzu lub zyntycy.
Liczne szlaki górskie pozwolą wybrać te najdogodniejsze na piesze, rodzinne spacery, a strzeżona plaża z widokiem na Zamek w Czorsztynie znajdująca się w pobliskiej Nidzicy na pewno umili i urozmaici noclegi w górach z dziećmi.
Dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa dostępny jest, oddalony od apartamentów Górski Eden o zaledwie 10 min jazdy samochodem, ośrodek narciarski Czorsztyn Ski. 8 tras narciarskich o różnym stopniu trudności, szkółka narciarska, instruktorzy i rozbudowane zaplecze gastronomiczne sprawią, że zima będzie wspaniała, a noclegi w górach - niezapomniane!
Tłoczna w sezonie (zarówno letnim, jak i zimowym) Szczawnica, Krynica, czy oferowane przez zanieczyszczone Zakopane apartamenty to nie zawsze dobry pomysł na nocleg w górach. Postaw na przestrzeń, świeże powietrze, wspaniałą okolicę i komfort Twojej rodziny – wybierz apartamenty w Pieninach - Górski Eden!